ATEMPOL jako Autoryzowane Centrum Szkoleniowe firmy Siemens oferuje szkolenia w zakresie programowania i diagnostyki sterowników swobodnie programowalnych serii SIMATIC. Oferowane szkolenia prowadzone są na podstawie udzielonej nam przez firmę SIEMENS licencji i odbywają się w oparciu o materiały szkoleniowo-dydaktyczne opracowane przez jej dział szkoleń.

W ofercie naszej znajdziecie Państwo kilka standartowych szkoleń z zakresu obsługi i oprogramowania zarówno odchodzącej (lecz szeroko reprezentowanej jeszcze w wielu gałęziach przemysłu) rodziny sterowników SIMATIC S5 jak i jego kontynuatora SIMATIC S7.

Na życzenie możemy również przeprowadzić w ramach tzw. sesji wyjazdowej w Państwa firmie dowolne z oferowanych szkoleń w wersji pełnej lub dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Służymy w tym temacie poradą i jesteśmy gotowi przedstawić indywidualną ofertę.

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowany personel, posiadający rozległą wiedzę i kompetencje wsparte długoletnim doświadczeniem w programowaniu i uruchamianiu sterowników swobodnie programowalnych.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują imienny certyfikat jego ukończenia, potwierdzający zgodność szkolenia ze standardami i wymogami prowadzenia szkoleń autoryzowanych przez firmę Siemens.
Uwaga : Szkolenia są prowadzone przy skompletowaniu co najmniej 3 osobowej grupy

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszych szkoleniach