Poszukujemy osób na stanowisko:

INŻYNIER AUTOMATYK

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • samodzielne realizowanie zadań związanych z programowaniem sterowników PLC, systemów HMI oraz uruchamianiem systemów automatyki

Od kandydatów na stanowisko oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego inżynierskiego (preferowane automatyka, robotyka)
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • znajomości projektowania systemów sterowania i wizualizacji
  • doświadczenia w programowaniu sterowników PLC i systemów wizualizacji SCADA
  • umiejętności pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • dyspozycyjności oraz gotowości do częstych podróży służbowych
  • posiadania prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pracę z doświadczonym zespołem inżynierskim
  • możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia w zakresie technologi i programowania PLC
  • realizację różnorodnych projektów w dziedzinie automatyki

PROGRAMISTA ROBOTYKI

Wymagania:

  • Wykształcenie – Inżynier lub wyższe (Automatyki, Robotyki, Elektroniki)
  • Znajomość przynajmniej jednego typu sterowania robotów przemysłowych – Kuka, Kawasaki, Fanuc, ABB
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Samodzielność, solidność i dyspozycyjność
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • Znajomość narzędzi do programowania robotów off-line
    • Znajomość programów typu CAD
    • Doświadczenie zdobyte na projektach i instalacjach

Zakres obowiązków:

  • Programowanie robotów przemysłowych Kuka, Kawasaki, Fanuc, ABB
  • Współudział przy projektowaniu stanowisk zrobotyzowanych
  • Nadzorowanie i uruchamianie systemów zrobotyzowanych u klientów

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii w automatyce
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy

MŁODSZY PROGRAMISTA/WDROŻENIOWIEC IT

  • udział w realizacji zadań związanych z programowaniem i wdrażaniem systemów IT w przemyśle

  • wykształcenia wyższego magisterskiego (preferowane informatyka lub podobne)
  • dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość innych języków będzie mile widziana)
  • znajomości systemów operacyjnych Windows i pakietu biurowego Office
  • podstawowej znajomości baz danych (MS SQL lub Oracle)
  • podstawowej znajomości języka programowania baz danych SQL (T-SQL lub PL/SQL)
  • podstawowej znajomości protokołu/zagadnień sieciowych TCP/IP
  • podstawowej znajomości technologii .NET
  • umiejętności programowania obiektowego (C# lub inny)
  • umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia w zakresie technologi i programowania IT
  • realizację różnorodnych projektów w dziedzinie IT w przemyśle

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:rekrutacja@atempol.com.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.